| StrYkeRs a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri gen Mafia II!

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Salut Strykers... Daca tot ti-a placut seria Mafia, incearca si L.A Noire incearca si Max Payne 3 dar nu e Open-World este totusi un joc bun dar foarte mare(20-30 GB).Si cam atat...Sa nu te astepti sa gasesti jocuri ca Mafia II mai ales cu grafici asemanatoare.Mafia II e un joc special prin AI-ul lui dar si prin grafici asadar nu sunt multe asemanatoare.Bafta.

3 răspunsuri:
| CRC98 a răspuns:

Sleeping Dogs; GTA IV; GTA IV Lost and Damned; GTA IV The Ballad Of Gay Tony; GTA San Andreas;

| TheMaster123 a răspuns:

The watch dogs
sleeping dogs
GTA(grand theft auto)
Mafia 1

| Cripxy a răspuns:

Sal pai sa incepem : hitman absolution, assasin creed 3, gta 4 spiderman 3, saints row the third