| gummy72 a întrebat:

spuneti-mi si mie un sait de hack care fura iteme pentru metin!
daca e bun hacku

2 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Tocmai de asta metin e un c***t de joc.toata lumea are hack si nimeni nu zice nimic.

| Allexutsu a răspuns:

Nu mai exista asa cevahappy au fost odata care erau concepute doar pentru metin2.RO dar numai merg.singurele hackuri care mai sunt de actualitate pe ro sunt: mobberhack, fisibout si speedhack si pe private hack dmg x3 si 1hit in rest numai sunt alte hackuri bafta si sper ca te-am ajutatwinking