| MuffinCat a întrebat:

stie careva cat costa instalarea unui windows XP(am laptop fujitsu)+instalarea antivirusului?

3 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Intre 50 si 100 de lei. Dar eu iti recomand sa te duci la o firma de calculatoare nu la prieteni sau alti pe care tii recomanda prietenii pentru ca s-ar putea sa nu iti instaleze asa bine si sa nu iti puna toate programele sau driverele. Chiar daca platesti putin mai mult este foarte okay pentru ca este pus mai bine.
Sper ca te-am ajutat.

| sog1 a răspuns:

Cam 50 de lei-100 lei conteaza sunt care iau mai putin sau mai mult.
Bafta

| Kepky a răspuns:

Cel mai economic ar fi sa iei cd-ul calculatorului si un dictionar de engleza iar apoi, poti face tot ce-ti propui pe calculator.
Nu prea ti-as recomanda sa apelezi la cine stie ce firme sau oameni...de neincredere care-si schimba windows-ul odata la 2 saptamani.
Eu mi-am facut singur tot ce am nevoie pe calculator de cand l-am cumparat si nu am nici o problema.
Lumea poate fi descrisa intr-o infinitate de feluri(ma refer la oameni) iar unul din ele este (ca la promotii, unele pungi au surprize iar altele nu iar acelea cu surprize sunt surprizele din viata).
Deci, iti urez bafta happy