| Vali325346346 a întrebat:

Un prieten vrea sa îmi doneze niște skinuri pe csgo. Și nu poate. Este din cauza la windows. El are win 10 și eu 7. Daca vreți sa îmi dați skinuri ori cât de ieftine spuneti mi o sa va dau trădează oferu.

2 răspunsuri:
| Gheorghe_Stefan-Stelian_1997 a răspuns:

Nu are cum sa fie din cauza la windows... posibil sa nu aiba steam guardul pe telefon sau sa te minta...

| Gheorghe_Stefan-Stelian_1997 a răspuns:

Nu are cum sa fie de la windows. Posibil sa nu aiba steam guardul pe telefon sau sa te minta.