| haryH a întrebat:

Vreau niste jocuri pe care le siti si nu va plictisiti de ele.
Cele mai tari si cele mai multe primesc funda.

Răspuns Câştigător
| BayazidFulgerul a răspuns:

GTA :SA, Saints Row : The Third, GTA IV(unpic modat...), L.A Noire... Midnight Club: Los Angeles, GTA EFLC
SimCity™
Available 2013

Overstrike
To Be Announced

Command & Conquer Tiberium Alliances
To Be Announced

Warhammer Online: Wrath Of Heroes
12 April 2012 (Beta)

Crysis 3
Available Spring 2013

Command & Conquer Generals 2
Available 2013

Medal Of Honor Warfighter
October 26 2012

Dead Space 3
Available February 2013

Need for Speed Most Wanted
Available Nov 2, 2012

EA SPORTS NHL 13

4 răspunsuri:
| Trololoolololool a răspuns:

Warcraft III frozen Throne ---> bagi Garena ---> joci online (in caz ca nu stii)

Cs 1.6

World of Warcraft Wrath Of The Lich King

| Marius998 a răspuns:

Uite aici multe :
metin2 sadRO,TDL,Energy, fun, tim, earth, epic)
Cabal online
4story
Silkroad
Counter-Strike 1.6
Minecraft
Terraria
Ace of spades
Aventure quest
Avenute Quest World
Epic Duel
Mechquest
Block Land
Aion online
Si cam atitea imi vin in minte happy

| iullyan22 a răspuns:

Age of empires 2, medieval 2 total war, command and conquer 3, call of duty black ops, crysis 2, assasin creed 2, gta 4, stronghold crusader, cs source, prototype, vindictus, the elder scrols oblivion...Si mai sunt da nu-mi vin in minte acum

| Norocosul23 a răspuns:

Ti-as recomanda MMORPG acolo sunt cele mai multe jocuri care nu te vei plictisii iti trebuie doar email. Daca nu-ti plac nici acelea incearca tu sa-ti faci jocurile cu:
Sploder
Funda? =]