| ingerasdulke15 a întrebat:

Vpo ce faceti cand va plictisiti... mor de plictiseala, cele mai tari ideei primesc fundalaughing

Răspuns Câştigător
| dampel a răspuns:

Eu cand ma plictisesc incep sa desenez,sau ma uit la seriale pe vplay( the vampires diaries, gossip girl anatomia lui gray, modern famili, the secret circle etc.), mai fac bratari ..mai mai joc cu catelul...ma mai uit pe net la haine,ma mai joc, mai chetuiesc pe facebook, ma mai joc cu catelul meu, mai chatuiesc la telefon, ma uit pe www.cinemagia.ro sa vad ce mai e pe la tv si daca gasesc ceva interesant am procupare pentru o ora jumate pe putin... funda?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De obicei ma culc

| AikkoxD a răspuns:

Eu una fac muzică în Fruity Loops, şi nu mă las până nu-mi iese ceva interesant. De obicei, îmi ia vreo 2-3 ore până mă mulţumesc.
Editez poze la prieteni,îmi fac unghiile,le şterg,le fac cu altă culoare,alt model,iar le şterg. La fel cu machiaj, până găsesc unul frumos. La fel şi cu părul... Ascult muzică, dorm, mă trezesc, şi o iau de la capăt.

| Cosminovici18 a răspuns:

Citeste,deseneaza,asculta muzica,joaca-te,vizioneaza un film, navigheaza pe facebook, vorbeste pe messenger, raspunde la intrebari pe TPU, plimba-te!

| ByaNca26 a răspuns:

Citeste,deseneaza,asculta muzica, joaca-te, vizioneaza un film, navigheaza pe facebook, vorbeste pe messenger, raspunde la intrebari pe TPU, plimba-te, gaseste-ti un joc pe calculator, gandeste-te cum sa-ti reimprospatezi garderoba, construiesteti un nou stil, fa o petrecere in pijama, poti iesi in parc cu rolele sau bicicleta, invitati prietenii si distrativa, mergeti in oras, fa-ti planuri pentru vacanta, daca mergi undeva vacanta asta poti incepe sa te pregatesti, pregatesteti manualele sa le predai...cate lucruri nu sunt de facut. funda?

| Ahead a răspuns:

Cand ma plictisesc ma pun si citesc ma relaxeaza.
Dar depinde nu imi place sa citesc orice imi place sa citesc tot ce imi cade in mana in domeniul seductiei.
Poate iti place si tie : www.despreseductie.ro

| Jax16 a răspuns:

Descarca si tu un serial si vizioneaza-l.
Daca este un serial care sa iti placa vei sta cu sufletul la gura pentru fiecare episod si timpul va trece foarte repede.
Sper ca am fost de folos tongue.