| Georgiiianaaax a întrebat:

Hei! Buna TPU. :*. Ma plictisesc si vreau si eu niste idei de jocuri. [Cele mai tari jocuri primesc FUNDA love struck] Puuuuuuup:*:*:*

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

Incearca NFS, GTA, Sims 2/3, si multe altele pe care le poti lua de pe gamehouse.com! BAFTA!

2 răspunsuri:
| diferittotal_7081 a răspuns:

Assassins Creed1/2/Brotherhood/Revelations, Sonic Generations, Deus Ex Human Revolutin, Battlefield2, Battlefield3, Starcraft1/2, Mount and Blades:Warband, Batman Arkahm City, Mass Effect 1/2, Minecraft, League of Legends, Dead Space 1/2, Doom 3, Test Drive Unlimited, Call of Juarez, Orcs Must Die, The Elder Scrolls V: Skyrim, seria Call of Duty, seria Need For Speed, Open TTD si lista poate continua...