| Blagniceanu_Andrei_1997 a întrebat:

Hey. Vreau si eu idei despre un nume de server de mt2. Vreau sa imi deschid si eu unul si nu prea am idei... Vreau ceva original.

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Andrei,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| Skilline2012 a răspuns:

Cum sa fie ma om prost original daca-ti dam idei? Tu esti genul ala care vrea si el sa deschida server MT2 dar nu stie nici sa scripteze 3 linii.

O idee: shut down si du-te afara.

| Blagniceanu_Andrei_1997 explică:

Skiline original in sensul sa nu fie copie a altui server. Dar ce sa ceri unui om atat de "inteligent" ca tine...

| Blagniceanu_Andrei_1997 explică:

Hadamach acesta este un lucru care il fac pentu ca imi place si de timp vad eu cum il distribui...totusi ai dreptate e ceva sa zic nu prea bun.