| Ionita_Razvan_1990 a întrebat:

HeyTPU am o problema la 4story. Mi l-am descarcat, mi s-au incarcat liniile acelea, am dt pe,, JOACA" mi s-a incarcat patchul ala si dupa... nimic. Nu mi s-a deschis si nu stiu de ce. Va rog sa-mi raspundeti DAU FUNDA!
Skype-ul meu este : razviraz0409. MULTUMESC

1 răspuns:
| MrVlad10 a răspuns:

Da, si eu am avut problema. aceasta....am gasit rezolvarea pe un forum : dezinstaleaza 4story si deshide-l. Lasa liniile alea sa se incarce, pana cand se lumineaza butonul joaca, apoi dai rr la pc, si deschide din nou 4 story si chiar daca nu merge, mai deschide-l inca o data, si inca o data pana merge, daca nu merge, a 5 sau a 6 oara lasa-l vreo 10-15 min dupa ce s-au incarcarcat liniile si apoi dai "joaca".Asa am facut si eu.