| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Heyy. Eu am jucat 3 jocuri Tomb Raider : Legend, Anniversary si Underworld. Daca le-ati jucat si voi pe aceste 3, care v-a placut cel mai mult si de ce?
¬ Mie mi-au placut toate, desi cel mai mult a fost Legend. Frumoasa povestea, frumoase locurile si frumoasa si Lara! big grin. Mi-au placut cele 32 haine de-ale ei. Frumoasee :X! Si Anniversary mi-a placut foarte mult, desi a fost mult mai greu decat Legend. La fel, frumoase locurile si povestea ( ma rog, au avut si ei de unde sa se inspire... doar, refacerea primului, originalul ). Iar Underworld a fost si el fain doar ca mi s-a parut cam. scurt! ¬

3 răspunsuri:
| 62mariaelena a răspuns:

Mi-a placut aniversary ca l-am jucat pe Wii si e altcumba fata de pc, dar au mers si celelalte, jocul in sine e foarte frumos

| AlexCool_5717 a răspuns:

Cum ai facut sa ai cele 32 de haine

| AlexCool_5717 a răspuns:

Cum ai facut sa ai cele 32 haine? raspundem plz