| Kosminutza12 a întrebat:

Heyy TPU! love struck Am o problema legata de jocul Metin2 RO. Cand dau dublu click pe iconita de pe desktop, imi apare fereastra si cand sa dau click pe "Incepe jocul" imi apare o eroare care spune "Noul patch se lanseaza" si cand dau click pe "OK" laptopul meu isi da restart. Am reinstalat jocul si tot la fel mi se intampla. Ma puteti ajuta, va rog?

3 răspunsuri:
| baciustefan16 a răspuns:

I-al de pe net inca odata de pe http://www.metin2.co.uk/

| XBluee12 a răspuns:

Cred ca o poti rezolva intrand in folderul jocului si dand pe auto-patcher (fata aia galbena) happy Funda?

| Kosminutza12 explică:

Le-am facut pe amandoua! Am reinstalat jocul si am dat si pe Auto Patcher si tot isi da restart laptopul! straight face