| anonim_4396 a întrebat:

Hi! la toata lumea. am si eu o intrebare : aveam un joc pe Calcu acu's vreo doi ani si ceva. Era o chestie in care trebuia sa spargi imaginile cu o bila si te plimbai cu o placuta sa prinzi mingea cand venea in jos ...stiti voi la ce fel de joc ma refer. DOAR CA AICI imaginile erau un fel de 3d si erau niveluri in care ma aflam undeva pe un camp cu niste vaci ( tot in 3d ) si cand loveam vacile faceau,, muuuu " laughing) >.< in fine! Are cineva habar cum se numeste jocu'? fundita pentru raspunsul corect ^.^ >>

1 răspuns:
| Dddsasul a răspuns:

Il stiu eu e magic ball 2 new worlds simie mi-a placut mult de tot l-am pierdut daca gasesti da si mie un raspuns sau ceva pls.