| RockOrNothin a întrebat:

Hi! La Transformice vreau sa stiu...Cine poate sa imi zica cum se gaseste un hack (cum il depistez pe site), ca-mi pun in gand sa incep sa-i banez p-aia cu hack. Daca stie careva, tks

Răspuns Câştigător
| Planta55 a răspuns:

Dac vr havk de aici http://www.filecrop.com/transformice-hack.html dac vr sa banezi scrie /ban name (name = numele lui) si sa depistezi cei care dau ghiulele de ex cei care nu is samani daca dau is hackeri daca este saman si da in afara razei are hack etc si nu doar cu ghiulele si cu altele