| Lustra a întrebat:

Hi! Stie cineva cum pot juca Terraria online? N-am cumparat jocul si vreau sa stiu daca-l pot juca online piratat asa cum este. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu, nu poți.

| xRaduC a răspuns:

Ba cam poti sa il joci. Inainte de a cumpara jocul, mi-am facut o impresie mai intai. Exista si servere care iti permit sa joci jocul asa, fara sa fie necesar Steam-ul si achizitionarea jocului de pe Steam.
Poti cauta un server pe https://terraria-servers.com/. Gasesti destule. Cel putin, stiu clar ca am jucat fara Steam deoarece am in prezent un jucator de pe un server de mai de mult caruia i-am trimis cerere de prietenie si inca m-a pastrat. Era OP tipul, avea de toate si era si prietenos. big grin
DECI, DA, POTI SA JOCI ONLINE SI PIRATAT.