| FuNN a întrebat:

Hi TPU! Urgent!:Am instalat de curand fifa 07 cu crak si dupa aia am dat pe demon tools asa..., dupa aia cand mi-a aparut iconita pe dekstop intru in ea mise face ecranu negru si ma da afara.Nu imi apare nimic nici eroare nici nimic ma da afara pur si simplu nu imi da restart nu nimic.

1 răspuns:
| ArsenalDanea a răspuns:

Descarca-ti alt fifa 07 fara crack, ci cu executabil care este pe DVD sau in imaginea ISO sau MDF care ai descarcat-o, in folderul razor...
Instalare.1.Montezi imaginea in Daemon tools
2.Instalezi jocul
3.Coipezi executabilul din DVD sau img.ISO sau MDF/razor/fifa07 in C/Program files/ea sports/ si dai overwrite peste cel existent
4. Enjoy