| DeeAndrEeA a întrebat:

Hi :X:X:

voua va place prince of persia the sands of time (jocul)? de ce?

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Prince of Persia Sands of Time a fost unul dintre cele mai bune jocuri pe care l-am jucat(atunci cand a aparut). Parerea mea e ca merita jucat, are si o poveste destul de frumoasa.Chiar as fi bucuros sa il mai termin o data! Dupa ce termini SoT e frumos sa continui povestea cu Warrior Within si apoi The Two Thrones... Inca nu am jucat PoP The Forgotten Sands.