| doll2011 a întrebat:

Http://www.thesimsresource.com/......-kitchens/ am tras de aici o bucatariee si nu stiu cum sa o bag in sims:D Help :o3 oferr fundita

Răspuns Câştigător
| Stelutasweet a răspuns:

Ok trebuie sa bagi chestile alea ce ti-le da (dupa ce le-ai extras din wirar)in fisierul sims de la my documents acolo este inca unul numit "Download". Atentie ce downloadezi la sims 1 ca multe dintre lucrurile de pe net pentru sims 1, sims 2 sau 3 pot fi rele si iti vor strica jocul si atunci (daca se strica nu dezinstala jocul, incearca sa-ti dai seama ce obiect poate fi rau si stergel din download )