| sunteuacela a întrebat:

Http://www.unrealgamers.org/frags/frag.php?player=R.I.P
ajutati-ma sa fac 300 de voturi dati la voi in lista de email pe oriunde apucati si o sa vad eu care mi-a dat si care nu dar vreau sa-mi spuneti numele cu care mi-ati dat vot sa va dau funda dati peste tot unde apucati si spunetile sa-mi dea un vot :D

http://www.unrealgamers.org/frags/frag.php?player=R.I.P VA ROG UN VOT

1 răspuns:
| mihaibumbar a răspuns:

Da de ce esti asa disperat? pentru ce ai nevoie de voturi? ok til pun la mine pe fecebook.dar vreau si eu o FUNDA.big grinhee heerolling on the floorrolling on the floor