| Bl4ckShadowS a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZLdjX-iFww8&feature=chann el_video_title
Am o intrebare in video-ul de mai sus cand da schimba arma se schimba direct. e de la cfg sau se vede asa de la cum a facut videoul. poate nu-s prea explicit ma refer cand schimba arata direct arma... uite un video un nu se intampla asta ca sa va putetii da seama : http://www.youtube.com/watch?v=uXCuQJ6hUt0&feature=chann el_video_title
Daca e de la cfg imi puteti da si mie unul va rog mersi :D

1 răspuns:
| Step_3834 a răspuns:

Buna xPacMan,
In primul video cel care a postat videoul are steam si de aia se schimba asa sau mai poate fi de la skinurile armelor /oamenilor/hartilor etc.
skinuri=aspectul modificat/e \nemodificat/e\
Daca vrei steam trebuie cumparat de pe internet steamul se cumpara 2-3-4-5-10-15-20 etc euro
depinde cat de bun e si de la cine il iei
Succes
Sper ca te-am ajutatwinking