| Pop_Andreia_1998 a întrebat:

Https://m.facebook.com/......720574184/ hello, știe cineva vreo aplicatie care sa aiba acest efect?(ma refer la modul in care imaginea este văzută oarecum ovală). Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

'' Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Poate fi indisponibilă temporar, linkul pe care ai apăsat poate fi expirat sau poate că nu ai permisiunea să vezi această pagină. ''

Ce fain.

| Gonrax a răspuns:

Modul "panoramă" din camera telefonului. Sau dacă nu, Photoshop.