| CodrutzaDutzi a întrebat:

Hyguys! Am auzit ca este un concurs pe Disney Channel-Magicienii Web-ului.Innaite de al juca vreau sa stiu ce castig:Eu stiu ca castig niste descarcari cu personajele din Waverly Place si alte descarcari si mai stiu daca acumulez 5000 de puncte pot participa la tragerea la sort pentru niste premi.Este adevarat ce am spus? Va rog spuneti-m daca stiti mai amanuntit regurile si daca trebuie platit ceva...etc.informatii de baza despre acest concurs. Daca cineva joaca acest joc sa-mi spuna si mie pentru ca pun pariu ca cei care joaca acest joc stiu mai multe lucruri espre el. Vreu raspunsuri cat mai repede.Primiti fundzita! Pa!

1 răspuns:
| L3GENDAR3L a răspuns:

Ai dreptate cu punctele, dar nu trebuie sa platesti nimic! noroc la scor si la tragere!laughing