| Anonimul3315 a întrebat:

Imi da si mie cineva niste servere misto de multi player de minecraft dar sa nu fie prea multe interdictii adica doar sa-ti faci casa si aatata ca pe un server nici apa nu te lasa sa iei aproape ca nici sa mergi n te lasa deci vreau servere misto de minecrat si mai libere sa zic. Funda pentru cel mai misto server dar sa fie de hamachi plz.

1 răspuns:
| Zor_Kidd_1993 a răspuns:

Man iti zic eu un server dar trebuie sa intri cu hamachi nu-i problema. iti spun eu adresa de hamachi:id; Mc.PlayerServer.Ro si parola 1234 dar numele serverului nu cont cum il adaugi dar ip este:25.83.31.169 te astept