| RaVuL a întrebat:

Imi dati niste jocuri cu tiruri in afara de 18 wheels german si euro truck simulator. Vreau doar numele jocurilor ori cat de mari sunt cerintele!
Va rog dau

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Rig.n roll, german truck simulator, hard truck simulator 2. mie german truck mi s-a parut mai frumos.am jucat toate jocurile cu tir.am o placa de baza nVIDIA 790i sli supreme/video nVIDIA 9600gt/2gb ramm/cpu e6600-2,4ghz overcklocat la 3, 2ghz si nu pot juca german truck simulator decat la mediu detaliile 1680x1050.joc dirt 3 si f1 2011 la maxim dar coaja asta de joc GTS nu ma lasa sa joc la maxim, sacadeaza.nu folosesc anti-alliasing la nici un joc.