| Popa_Adi_1982 a întrebat:

Imi dati niste servere de samp?

5 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Rpg.b-zone.ro,rpg2.b-zone.ro sau rpg3.b-zone.ro sunt cele mai tari servare pe care am jucat pana acum. Dar depinde ce servare vrei, de stunt(mai mult de distractie in care poti sa iti iei orice masina si aproape orice vrei) sau reallife ca b-zone unde iti scade viata daca nu mananci, trebuie sa faci bani din joburi pentru a cumpara masini, magazine, case si e politie

| PenguinGaming a răspuns:

Pai daca vrei un server romanesc si roleplay iti recomand serverele de la bugged adica : red.bugged.ro, blue.bugged.ro si green.bugged.ro sau poti incerca rpg2.b-zone.ro sau daca vrei fun si speed la maxim incearca samp.rss-ro.com

| Kawfer a răspuns:

Servere romanesti:

Unione-zone rpg ip:93.119.26.225:7777

B-zone rpg ip:rpg2.b-zone.ro:7777

QuitZone rpg ip:GTA.QUITZONE.RO:7777

Sper ca te-am ajutat

| Răus_Daniel_1996 a răspuns:

Salut uite aici https://forum.egaming.ro este inchis cateva zile face update! E calumea gm

| Răus_Daniel_1996 a răspuns:

Intra pe forum.egaming.ro. Momentan este inchis face update!