| imax a întrebat:

Imi dati si mie ceva hackuri de metin2 fun.De preferabil de iteme.

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Salut imax si Hristos a inviat! Nu exista ce hack vrei tu si nici yang hack, nici level hack nimic! Sunt numai programe care iti distrug calculatorul! Si eu cautam asa ceva si multe altele! Cateva zile au stat ascunsi apoi mi-a mers calculatorul greu mi se misca in reluare si a trebuit sami reinstalez windowsu.Ai grija ca nu-ti vreau raul! Bafta.