| fdff a întrebat:

Imi doresc multttttt The Sims 2 Nightlife dar nu stiu de unde sa-l downloadez. Daca stie cineva de unde sa-l downloadez, scrieti-mi linkul!

2 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Simsurile nu se dowlandeaza deoarece ele sund doar pe cduri eu nu am auzit de vreun sims care se dowlandeaza dar poate daca ai mult noroc gasesti vreun demo sau cv de genu.Cautale pe latarguri unde sunt la mana a doua si de 2 ori mai ieftine si nu au absolut nici o problema eu de acolo mai-am luat sims2pets.fundita daca doresti?

| fdff explică:

Iti dau fundita numai daca imi spui cate jocuri cu The Sims 2 ai. Eu am acum:
The Sims 2
The Sims 2 University
The Sims 2 Nightlife
The Sims 2 Open For Bussiness
The Sims 2 Pets
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Bon Voyage
The Sims 2 H&M Fashion stuff
The Sims 2 Family Fun Stuff