| fdff a întrebat:

Cine stie cum pot face un vampir in The Sims 2 Nightlife... am sa-i dau toate informatiile, cum i-l puteti downloada, pe The Sims 2 Nightlife.

Răspuns Câştigător
| MistyLilyBella a răspuns:

Pai ca sa faci un vampir prin cheat apesi CTRL+ALT+C in acelasi timp. sus va aparea o bara alba.Aceea e bara pentru codurile de hack. apoi, scrii cu litere mici desi eu pun ghilimele tu sa nu o faci pentru ca o fac doar ca sa despart codul de restul lucrurilor pe care le spun si sa respecti si pauzele pe care le spun si absolut fiecater litera deci dupa ce apesi pe ctrl+alt+c si aparae acea bara tasteaza fara ghilimele:,,boolprop testingcheatsenabled true'' apoi daca nu merge ai grija sa fii in modul live si sa scrii fiecare litera exact asa ca mine. dupa aceea daca nu merge scrie pur si simplu in bara daca sa facut foarte mare scrie pur si simplu sa o elimini:,,exit'',daca a mers si na aparut nimic continua. apasa pe shift si tinel apasa. apasa pe un sims in timp ce ai degetul pe shift si selecteaza dand pe continue pana gasesti,, make vampire'' si apasa acolo. apoi da pe prima viteza daca era in stop si o sa vezi ca sa facut vampir. apoi dac vrei sa mai verifici chestiile alea multe care au aparut pe langa make vampire incearca la spawn.mie mie putin frica pentru ca apar morminte care iti dau copii, un bebelus care te face pe deplin fericit si sta acolo transformandute in vamiri mai simplu.nu stiu mai multe si inceracale o sa fie tare. apropo daca nu mai merge cand intri iar pe sims dupa ce ai inchis trebuie mereu sa tastezi codul.pentru lucruri mai amanuntite cauta pe youtube : cheats to make vampires, alll cheats in sims2 si mai multe! daca vrei sa mai vorbim si despre alte siretlicuri sau depre alte feluri de sims, chiar si despre sims3 deluxe si sims3 world adventures scriemi pe adresa de messenger lolmecute@yahoo.com. Sper ca te-am ajutat! happy Chiar daca nu primesc fundita te rog incearca pentru ca e foarte dragut si interesant.app pentru multi bani tasteaza dupa ce tastezi codul ala pe care ti l-am zis mai pune unu fara ghilimele,,motherlode''cum ai vazut, se scrie legat. apoi, o sa vezi ca ai castigat 50, 000 simeleoni.scriel de cate ori vrei si o sa fii milionara sau miliardara happy. Sper ca te-am ajutat! Succes! happy

2 răspunsuri:
| fdff explică:

Loquita. Nu este adevarat. Il am pe The Sims 2 Nightlife si am facut vampiri!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Scuze, dar, daca vrei sa iti faci vampiri in sims 2, ai nevoie de APARTAMENT LIFE, e un add'on (adica ai nevoie si de sims 2 simplu pentru. a te putea juca) in NIGHTLIFE e imposibil.

bafta happy