| 123456FOREVER a întrebat:

Imi explica cineva povestea din seria de jocuri Splinter Cell.
mi-am instalat Splinter Cell Conviction si nu inteleg povestea.Adica,de ce este spion si pentru cine lucreaza?

FUNDA!

1 răspuns:
| Bobbye a răspuns:

Fisher lucreaza pentru 'ANS' si investigheaza in orasul Valetta zvonurile cu privire la moartea fiicei sale(Sarah) care s-ar putea sa nu fi fost accidentala.Tu trebuie sa retii ca Fisher isi razbuna fiica omorata intr-un jaf intr-o noapte(banuiesc ca ai vazut skip-ul intro de la prima misiune).