| AlexDaghiu a întrebat:

Imi merge PES 2012 cat de cat bine pe Intel Pentium Dual CPU E2160, 1,80 GHz, Ram 512MB, Placa de baza Gigabyte Technology 945GCM-S2L?

5 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Eu nu o sa zic ca iti merge ca starwarsul numai pentru funda... de fapt e cam slabut procesorul adica 1.80 Ghz minim ar trebui un Dual Core de 2.10 Ghz si RAM daca s-ar putea minim 1 giga asta daca nu vrei sa se vada in flashuri ( adica sa se vada doar imagini si sa se blocheze mereu )

| AlexDaghiu explică:

Am vazut pe diferite site-uri minim 512 MB rami.

| AlexDaghiu explică:

Numai imi trebuie sfaturi, merge PERFECT:X.Chiar si eu ma mir fiindca am rami putini si procesor mic dar nu se blocheaza deloc.

| DarkFlash081 a răspuns:

Man nu sunt sigur dar din moment ce ai Intel Pentium Dual CPU E2160, 1,80 GHz, Ram 512MB, Placa de baza Gigabyte Technology 945GCM-S2L ar trebui sa iti mearga bine. Funda plz

| sNoWbloW a răspuns:

Eu nu prea cred ca merge, placa video conteaza ceva, iti trebuie ceva resurse... vazusem pe un site ca avea unu 2 gb dar nu scria de procesor si placa video cat are... asta e parerea mea. Funda?