| Popovici_Mihai_1997 a întrebat:

Imi poate cineva recomanda un program de filmat jocuri/dekstop gratis care sa nu aiba lag si sa nu fie OBS, Fraps.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Daca ai placa video GTX descarca GeForce Experience si incearca Shadowplay. Daca nu ai placa video GTX, iti recomand Bandicam, scade doar vreo 5 fps-uri.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Xplit,daca nu filmeaza cu shadowplay daca ai placa video nVIDIA sau cu radeon relive daca ai placa video amd dar ca sa filmezi cu relive trebuie sa ai neaparat o placa video radeon ex:r7 240, rx 460, r7 370, etc, daca ai placa video hd nu o sa iti mearga driverul respectiv asa ca o sa iti trebuie alt driver care se numeste amd catalyst