| afksbhbaws a întrebat:

Imi poate spune cineva cum imi pot sterge contul de Facebook permanent?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Sincer oricum dureaza o perioada nu mai stiu pina il vor sterge de tot am sters si eu 2 conturi dar nu mai stiu sincer e ceva timp ...stima

4 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Sal asyalex fi atent dai clik sus in dreata pe sageata care este linga numele tau si linga unde scrie acasa si dai clik pe setarile contului dua te uiti in stinga vezi ca scrie securitate sub general dai clik acolo e securitate si vezi ca iti scrie cu albastru pe mijloc sa dezactivati contul dai clik acolo si iti dezactivezi contul inainte sa faci aste stergi tot poze tot ce ai scris pe facebook despre tine la editare.bafta sper sa te descurci e usor ...bafta tot binele din lume

| afksbhbaws explică (pentru iubaretulcata):

E bine ce-ai spus, dar daca vreau sa intru din nou, pot sa intru oricand. Vreau sa mi-l sterg definitiv pentru ca, chiar daca am dat log-out, ei imi pot vedea in continuare tot ce fac pe acel browser. Dar nu-i nimic, voi cauta in continuare o metoda. Daca nimeni nu va mai da un alt raspuns, iti voi da funda! Multumesc mult!

| afksbhbaws explică (pentru iubaretulcata):

Multumesc!

| iubaretulcata a răspuns (pentru afksbhbaws):

Eu iti multumesc numai bine