| xDenysx a întrebat:

Imi poate spune cineva un joc cu grafica buna sa fie cu bataie si sa aiba o poveste interesanta

Răspuns Câştigător
| Stefanx a răspuns:

Din cata stiu ce ceri tu este Prince of Percia orice versiune. Arse grafica foarte buna si eu l-am jucat. Iti propun Prine Of Percia 4 Sands Of Time sau Prine Of Percia 5.

3 răspunsuri:
| cornel13 a răspuns:

Seria gothic e prea tare daca cauti genul de jocuri cu sabi, arcuri, magii, monstri si poveste prea tare gasesti si pe net traduceriile in romana la primele 3 jocuri din serie big grin

| Stefanx a răspuns:

Funda?

| Casian259 a răspuns:

Eu iti propun Assasin Creed Revelation. Este super ca si joc si plus de asta are o poveste forte intresanta