| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva vreun joc online?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

...dragon fable.

| snoppyamabil a răspuns:

Frate alta data spune ce gen vrei,iti dau eu cateva exemple:

Actiune:crimecraft, A.V.A(aliance of valiant)
mmorpg:Metin2, 4story,wow(world of warcraft), cabal
flash player based:aqw(adventure quest world), warpforce,

| Georay a răspuns:

Pai uite cateva shootere:Call of Duty 4:Multiplayer, Couter-Strike 1.6, IMVU...sunt o gramada cauta si u pe googletongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice gen de jocurii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pffffff...zoo mumba,farmerama, power soccer(e cam scump), superstar racing si multe altele.Cu download cam astea:football superstars, ma rog si superstar racing are download, metin2 nu se salveaza deci nu e bun, si daca reusesti la zoo tycoon devi TPU download-profesionist.Inscrie-te si pe miniclip. Sper ca te-am ajutat, amice!

| Sinane a răspuns:

Sunt mai multe, depinde ce iti place.De exemplu :Cabal online,archrod, metin2, fiesta,zera,wow,Rappelz,Florensia, Perfect World International, etc. Poti alege de pe site-ul asta:www.mmorpg.com.Uita-te in game list, la cele care arata fara $ sunt gratis.