| Adrianys2 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care joaca League of Legends... cum il iau pe pantheon free? un prieten care acum 1 zi sa apucat il are si a zis ca nu a bagat bani in joc PS : Dau funda pentru raspunsul bun

2 răspunsuri:
| ReSpawn17 a răspuns:

Pantheon nu il poti lua gratis, putini campion ii poti lua gratis dar pe acesta din pacate trebuie sa il cumperi, in fiecare luna se face rotatia la campion cum a spus si HiONlOCK

| HiONlOCK a răspuns:

Buna depinde in ce situatie il are caci se face rotatie de campioni adica in fiecare luna se schimba campioni cu care poti sa joci fara sa ai cumperi sau el a dat abonativa pe canalul you tube al riot games si l-a primit gratis eu am facut asa dar l-am primit pe Alistar gratis nu pantheon