| Khanikua a întrebat:

Imi poate zice cineva de unde pot downloada Sims 3 Pets? Dau fundita cine imi da site`ul bun :*

5 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Sims 3 pets exista sa te anunt ca ce a scr. Gm... in fine Sims 3 pets cam luna asta ar trebuie. sa se lanseze pe piata. Cand o sa apara o sa te anunt big grin

| JeSuisElle a răspuns:

Sims 3 pets a aparuttt Yaaay big grin Il poti descarca de pe Thepiratebay scrie acolo la cautari the sims 3 pets si selecteazal pe cel cu FLT la sfarsit

| Copilasu19 a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista Sims 3 pets : ) decat Sims 2 pets si acest joc trebuie s-al cumperi din-trun magazin maxim pana in 2 milioanedar nu e nimic numai ca poti sa iti faci Caine sau Pisica si poti sati adopti Hamsteri s-au Papagali si ai unde sa pui mancare unde sa doarma un sfat bun totusi... : Cand cumperi caine pune neaparat un os alb il iei de la lucruri de sport altfel iti strica patul canapeaua... (Saltelele)

Fundita pentru descriere te rog frumos:*!

| Liuuu a răspuns:

Nu neaparat trebuie. sa le cumpari din magazine poti downloada de pe net. si o sa apara pe 10 octombrie, luna asta happy

| Light7376 a răspuns:

Sims 3 Pets a aparut, dar nu-l pot gasi nici eu un site bun pentru downloadcrying