| Hitek a întrebat:

Imi puteti da niste jocuri interesante? Mor de plictiseala.
Funda pentru cele mai multe si mai bune.

Răspuns Câştigător
| sasljllaf a răspuns:

Incearca Prototype, toate jocurile din seria GTA incepand de la GTA 3(daca vrei 3d).WoW, COD, Mafia 1 si 2, Godfather 1 si 2, True Crimes New York,Total Overdose, PES, The Sims 1 2 si 3 si ar mai fi destule dar nu imi vin acum in minte. Funda?

8 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Incearca seria call of duty
nfs, GTA, test drive unlimited

| secretsisecret a răspuns:

Pai eu ma joc unul smallworlds e super pentru ca poti sa faci ce vrei devi ip te faci cum vrei iti faci case... ai sa vezi daca incerci

| adriangabor92 a răspuns:

Pes 2011, fifa 2011, sniper ghost warrior, bulletstorm

| Clauditzza_7347 a răspuns:

Buna,am auzit intrebarea ta si m-am bagat, ca poate castig un intelgient sau poate 1 funda. uite site-urile pe care ma joc eu si sunt misto: www.blablaland.com, www.cromimi.com, www.missbimbo.com www.mybrute.com si www.kadokado.com dar unele dintre ele sunt in franceza, dar cred ca te descurci tu daca stii franceza sau folosesti un traducator.Blablaland e foarte frumos, foarte interesant. daca te apuci de el si iti place atunci sa-mi dai un mesaj privat ca sa ne intalnim in joc.dac mai ai nevoie de ajutor pe www.blablaland.com

| cataandrei13 a răspuns:

Sims 3, GTA,Nfs Sift, Mario, Farming Simulator...etc.

| cosminuzzzu a răspuns:

Nfs world, cs 1.6, fifa 10, metin 2, scarface the world is yours, si cam atat contacteaza-ma imediat pe idiu cosmin_beatbox

| cosminuzzzu a răspuns:

Daca vrei jocuri si mai tari intra pe idiu cosmin_beatbox!

| stefiantonia a răspuns:

Pai un joc interesant... Counter Strike laughing