| WolfAMG a întrebat:

Imi puteti da niste servere de mt2 privat pls

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Stiu eu un metin privat, Black Night Mt2. sau daca vrei server pvp e Metin2 Hammer, sau daca vrei ceva mai pentru avansati e metin2 GX, faci lv greu, bani greu, itimele sunt rare. sper ca te-am ajutat, daca da da-mi funda. app daca vrei sa joci pe black night MT2 iti dau cuntu meu e war lv 90 are solara +5 si o gramada de bani, are otel +9 cu 1500 pv si tot full bonusat bani cu gramada. Daca vrei contul adauga id asta: delahoiajk8j

| CarevaDinRomania a răspuns:

"sau daca vrei ceva mai pentru AVANSATI e metin2 GX, faci lv greu"----intr-adevar e greu sa joci metin2, joaca si copii de 6-7 ani. www.4metin.ro, gasesti acolo. www.metin2united.com. Lasate de metin iti pierzi timp din viata pe jocul ala.