| bernarddima a întrebat:

Imi puteti da un metin cu vote for coins romanesc sau englezesc?

3 răspunsuri:
| BossBengos a răspuns:

Daca tu vrei un metin eu iti recomand Dark-Fusion2 http://www.dark-fusion2.eu/enter/ dar in germana este unul dintre sv cele mai faine.
P.S. Nu stiu nici-un sv bun de mt romanesc/englezesc cu vote4coins.
P.P.S Daca vrei ajutor pe Dark Fusion etc pm in Joc LastWinner sau mess adiranl@yahoo.com

| PiratulJeck a răspuns:

Phobia mt2 e englezesc 10 coins 1 vot...

| Roman_Razvan_1997 a răspuns:

Lunaris este si in romana si in franceza..este destul de dragut insa foarte multi au monede multe si sunt buni.