| Constantin12 a întrebat:

Imi puteti da un sait in care sa pot descarca jocuri fara instalare? funda

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Te referi sa nu fie.exe ori.iso, etc?

Atunci le poti scoate in format.zip sau.rar tot ce ai de facut apoi -----> Extract Here si gata.

Daca vrei asta atunci e simplu.La orice joc vrei sa-l scoti adaugi si acest mic detaliu.

Ex: "prototype download.rar"

Bafta!

2 răspunsuri:
| Constantin12 explică:

Raspunsul tau este bun si nu prea caci poate sa fie cu sau fara instalare, dar eu am cerut un sait.

| Constantin12 explică:

Nu este neaparat daca pui.zip este fara instalare, oricum multumesc ai raspuns.