| IonutCena11 a întrebat:

Imi puteti explica cum bag un cod pe cs, ca sunt doar codati si vreua sa-i invat sa nu se mai puna cu mine.
1.Dezarhiveaza zip-ul?(Cum adica? Am mai citit, am downloadat Winrar da nu gasesc extract file cum am mai vazut)
2. Porneste cs.(E vreo problema daca e pornit deja?)
3. Apasa tasta DEL.(Inainte sa intru pe server?)

2 răspunsuri:
| MeritiUnOs a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/30SMKM9WDDLM/Leis-rar.html ia codul asta si apoi:

1.Dai click dreapta pe arhiva si dai extract here.

2. Pornesti Counter-Strike si nu intri pe un sv sau cu botii.

3.Bagi cs-ul in bara si dai dublu click pe leis.exe.

4.Intri pe un server si faci macel!

(Pentru alte chestii folositoare cum ar fi wall dai insert.) (Daca vezi un inamic trage spre el ca glontul se va duce in cap.)