| TwysT a întrebat:

am o problema la serverul de cs. Cand intru pe server si apas pe o tasta ma redirectioneaza pe alt server, numai uni playeri au problema asta si alti joaca linistiti. Am reinstalat serverul si l-am lasat cu addonsul de baza, dar tot aceiasi problema. Imi puteti zice ce as putea sa fac sa nu mai redirectioneze playeri de pe sv meu cand apasa pe taste?

6 răspunsuri:
| diNNozo a răspuns:

Se numeste BIND. ai intrat pe alte sv si ti-au bagat un bind adica orice tasta apesi de redirectioneaza pe serverul lor! Reinstaleaza cs-ul si problema se rezolva!

| TwysT explică (pentru diNNozo):

Am reinstalat cs-ul si tot nu merge... cred ca este de la server.

| kitra97 a răspuns:

Sall si eu am patit chestia asta pe un server de cs avea ceva protectie activata, adica pentru cei cu hackuri (daca apasam tasta Delete, end, insert, f12, f9 etc) ma trimitea pe alt server sau ma scotea afara laughing ori ai apasat tu pe un buton la tastaura din cele de sus ori cum a spus si diNNozo ai bind happy
Bafta! happy

| razvantpu a răspuns:

Deci fi atent ai intrat pe alte sv iar poate acolo sv are un bind si mi-e mi sa mai intamplat asa si a trebuit sa reinstalez cs sv nu are nimic de vina.

| TwysT explică (pentru razvantpu):

Am reinstalat si tot nu merge straight face... cred ca de la server.

| razvantpu a răspuns (pentru TwysT):

Dar tu ai sv? Sau pe alt sv? Daca ai sv bagai alt addons? Daca intri pe un sv care nu-i al tau schimbati cs daca nu, nu mai intra pe sv acela