| Kornuletz540 a întrebat:

Îmi puteți face o listă cu cele mai bune jocuri video din 2021-2023?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai sa gasesti aici persoane acreditate, care sunt critici de jocuri video, asa ca ce ii place lui x s-ar putea sa nu iti placa tie.
In functie de genul ales, ca sunt 100 de genuri de jocuri video, mergi pe net si cauti liste, titluri si urmaresti trailere, eventual poti citi recenzii

Platforma steam este de asemenea de luat in calcul, acolo poti vedea trailere si citi recenzii ale jucatorilor din intreaga lumea