| LeEu a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri pentru pc cu skateboarding (in afara de tony hawk pro skater (oricare) si shaun white)?

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

Pai fi atent iti pot da niste jocuri tot cu skate aparute recent. Deci : Tony Hawk Pro Skater 1, 2, 3, 4 ( THPS ), Tony Hawk Underground 1, 2 ( THUG ), Tony Hawk American Wasteland ( THAW) Cam atatea tongue, funda?happy

1 răspuns:
| Rubyy02 a răspuns:

Pai fi atent iti pot da niste jocuri tot cu skate aparute recent. Deci : Tony Hawk Pro Skater 1, 2, 3, 4 ( THPS ), Tony Hawk Underground 1, 2 ( THUG ), Tony Hawk American Wasteland ( THAW) Cam atatea tongue, funda?happy