| b0yCrAzZy a întrebat:

Imi puteti spune niste laptop-uri bunicele pentru jocuri intre 1000-1200 lei. Multumesc

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu exista asa ceva! Cu 1200 lei iti faci un pc ok laughing

| alexcoman34 a răspuns:

Eu am luat laptop-ul asta anul trecut in decembrie cand era 1700 lei http://www.pcgarage.ro/......is-no-odd/ E foarte bun parerea mea, nu am testat foarte multe jocuri, dar fifa 2014 imi merge la fel si serile call of duty

bafta!

| Battlefielder99 a răspuns:

Depinde ce jocuri ai de gand sa incerci pe el:
la pretul asta o sa poti juca doar ce a fost lansat pana in 2007 2008 si la astea recente o sa te uiti la ele pe youtube laughing
Eu zic ca laptop urile bunicele incep de la 1700 1800 de lei, in plus cel mai important e sa aiba placa video dedicata deoarece cu aia integrata nu faci nimic, e buna doar pentru filme, net si candy crush.winking

| agent0010 a răspuns:

Cauta aici la ultima pagina calculatoareok.ro la sectiune laptopuri

| Pzychews a răspuns:

Nu exista bune pentru jocuri in aceasta categorie de pret.