| Rebeca2003 a întrebat:

Imi puteti spune si mie jocuri la care trebuie sa-mi fac cont si sa intru pe ele mereu cum ar fi gen farmerama dar nu cu ferme?

6 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Buna! Vrei sa incerci un joc strategic de pe urma caruia sa scoti bani?
Inregistreaza-te pe linkul de mai jos, apoi da-mi de stire :
http://www.marketglory.com/strategygame/maricel126

| emblem23 a răspuns:

Imperia,Goodgame Empire,Rail Nation,Aion,Naruto Arena, Big Farm, The Land, Age Of Empire, Achaea, A Tale in the Desert, Angels Online, Age of Wushu, Aika

| sighi a răspuns:

Se numesc jocuri direct in browser.Ai putea incerca wartune, empire etc

| zuzyduzy123 a răspuns:

Stardoll,lady popular, metin, aika

| valyvlad a răspuns:

Drakensang...e super jocu are o grafica foarte buna e asemanator cu metinu' dar nu necesita descarcare