| cristimuntean a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste comenzi de admin lvl 1-7? Care functioneaza. Pe servere de STUNT. Mersi frumos happy. Cei care ami dau toate comenzile primesc fundaawinking Mersii!

Răspuns Câştigător
| SalatăGamingHD a răspuns:

Uite aici.

---=Level 1 Admin Commands=---
/getinfo /weaps /vr /repair /ltune /lhy /lnos /lp /asay /ping /lslowmo /ltc /morning /adminarea /reports /richlist /miniguns /saveplace /gotoplace /saveskin /useskin /dontuseskin /setmytime /ip /lconfig

---=Level 2 Admin Commands=---
/giveweapon /setcolour /lockcar /unlockcar /burn /spawn /disarm /lcar /lbike /lheli /lboat /lplane /hightlight /announce /announce2 /screen /jetpack /flip /goto /vgoto /lgoto /fu /slap /jailed /frozen /mute /unmute /muted /laston /lspec /lspecoff /lspecvehicle /claerchat /lmenu /ltele /cm /ltmenu /write

---=Level 3 Admin Commands=---
/sethealth /setarmour /setcash /setscore /setskin /setwanted /setname /setweather /settime /setworld /setinterior /force /eject /bankrupt /sbankrupt /ubound /lweapons /lammo /countdown /duel /car /carhealth /carcolour /setping /setgravity /destroycar /teleplayer /vget /givecar /gethere /get /kick /explode /jail /unjail /freeze /unfreeze /akill /aka /disablechat /clearallchat /caps /move /moveplayer /healall /armourall /setallskin /setallwanted /setallweather /setalltime /setallworld /setallscore /setallcash /giveallcash /giveallweapon /lweather /ltime /lweapons /setpass

---=Level 4 Admin Commands=---
/enable /disable /ban /rban /settemplevel /crash /spam /god /godcar /die /uconfig /botcheck /lockserver /unlockserver /forbidname /forbidword /fakedeath /spawnall /muteall /unmuteall /getall /killall /freezeall /unfreezeall /kickall /slapall /explodeall /disarmall /ejectall

---=Level 5 Admin Commands=---
/god /sgod /setlevel /pickup /object /fakechat /fakecmd

Sper că te-am ajutat.