| Pitian_Florinel_1982 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri online?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca te referi la jocuri care le joci direct de pe internet ai aici: Contract Wars, Red Crucible, Uberstrike, BeGone, Rush Team, Cubeland, Tanki Online, Ballistic (inca in lucru), Transformers Universe, Autoclub Revolution, Runescape;
Daca te referi la jocuri care le descarci si poti sa le joci multiplayer ai aici: Battlefield Play4Free, World of Warcraft. Funda?

5 răspunsuri:
| Petricăă a răspuns:

Miniclip.com (ai multe jocuri), Happy Wheels, Attack On Titan, Pixel May Cry. funda?

| MyGoodLife a răspuns:

Parking Mania, e un joc beton, e am facut toate nivelele, Fire Boy and Water Girld, e super si acesta, se joaca in doi mai precis

| Bl0nduRize a răspuns:

Jade Dynasty, prefer acest joc deoarece are si robot daca nu ai prea mult timp il poti pune pe automat perntru a farma si a face banii si level singur.

| Pitian_Florinel_1982 explică:

Eu ma refeream la niste jocuri cum ar fi metin sau LOL.Dar vreau alte jocuri in afara de astea 2.

| SConstantyn a răspuns:

Triburile, Travian, Ikariam, The Werst, Metin2, 4Story, World of Warcraft, League of Legends, FarmVille 2 (pe facebook), 9Dragons, Farmerama, Forge of Empires, Grepolis. FUNDA?