| Ioscaa1 a întrebat:

Imi puteti spune un joc fain pentru android? Tocmai am terminat real racing 3. Funda,iron man,batman arkham city,robocop, le-am jucat

3 răspunsuri:
| clasz a răspuns:

Incearca NOVA.

| STEFAAAN a răspuns:

Am eu un joc misto il joc si acum se cheama MINECRAFT.Alte jocuri tari cum ar fi : zomby Tsunami, temle run, candy crush, dumb ways, fifa 14, Pixel Gun, Subway Surf, Minion Rush. Sper ca te-am ajutat

| alex73726818 a răspuns:

Nu sti vreun cod pentru iron man 3 sau care e mai bun sa-l cumpar acum sunt incepator daca vrei sami rasp mersi