| robijam a întrebat:

Imi puteti zice ceva jocuri cu masini de le poti tuna si modifica? Inafara de Slrr, si NFS. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cuvântul1 a răspuns:

Eu l-am luat si nu trebuia cumparat.

4 răspunsuri:
| robijam explică:

Am incercat TDU 2 dar nu mi-a mers fiindca trebuia cumparat.

| robijam explică:

Am incercat Test Drive Unlimited 2 dar nu mi-a mers fiindca trebuia cumparat.

| Cuvântul1 a răspuns:

Test Drive Unlimited foarte tare jocul.

| emstrong a răspuns:

Flatout 1,2, 3 sunt tare misto si se distruge masina.dar poti sa tunezi numai motorul, care e cel mai important si cusca din masina.e ffffffffff fain jocu mai ales atunci cand te busesti iti sare omul prin parbrizlaughing