| Leonard_Luca_2002 a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste jocuri de aventura sau shooter in 3rd person ori in first person care sa se poata descarca (sa fie pe pc)

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Assasin Creed Brotherhood, 3-ul sunt faine, le joc si eu si sincer nu le-am terminat fiindca le joc foarte rar, Far Cry 3 mai e frumos, ceva strategie-grafica buna e Total War Rome II (2), un joc excelent, Call of Juarez : Gunslingers e cu Cowboy, acetiunea aceea din vestul salbatic happy, Battlefield 3, Star Wars The Force Unleashed 2, The Witcher 2. nu stiu, cam astea mi-au trecut prin cap, sunt jucate de mine personal, multa bafta, spor la joc big grin

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Seria Unreal Tournament

| Phanto a răspuns:

Arma II - III, Black Shot, Cross Fire, WoW, Dota2, lol, Smite, Left for dead.